2013 m. Grand SPA Lietuva taurė

2013 m. rugpjūčio 17 – 18 dienomis Druskininkuose vyko VIII – asis vyrų ir moterų dvejetų teniso turnyras „GRAND SPA Lietuva Taurė“. „Grand SPA Lietuva“ teniso aikštyne dvi dienas varžėsi šešiolika vyrų ir aštuonios moterų dvejetų poros iš visos Lietuvos.

Vyrų dvejetų turnyre pergalę šventė prieniškių pora Audrius Šeškus ir Darius Kavaliauskas, kurie finale po įtemptos kovos įveikė Elvį Bernatavičių (Prienai) ir Vilių Helmą (Kaunas). Trečiojoje vietoje liko vilniečiai Tomas Čeledinas ir Audrius Talžūnas. Geriausiai iš Druskininkiečių porų sekėsi žaisti Gintarui Bitinui ir Ričardui Klincarui, kurie turnyre iškovojo V-ąją vietą.

Moterų dvejetų turnyre I-ąją vietą iškovojo vilnietės Violeta Stripeikienė ir Beata Zykienė, finale nugalėjusios taip pat vilniete Daivą Naujikienę ir Aušrą Rudienę. Trečiąją vietą iškovojo Jūratė Marčiauskienė (Druskininkai) ir Jūratė Prevelienė (Kaunas).